Contactgegevens


CORPORATE

US Operational Headquarters

300 Shire Way
Lexington, MA 02421
USA
Tel: +1 617 349 0200

International Operational Headquarters

Zählerweg 10
6300 Zug
Tel: +41 0 41 288 40 00
Fax: +41 0 41 288 40 01

Registered Office

Shire plc
22 Grenville Street
St Helier
Jersey JE4 8PX

Group Headquarters

Block 2 & 3 Miesian Plaza
50-58 Baggot Street Lower
Dublin 2
Ireland

Media

External Communications

Katie Joyce
Corporate Affairs
kjoyce@shire.com

Kirsty Langton
Corporate Affairs
kirsty.langton@shire.com

Voor alle Internationale Vragen

Deborah Hibbett
Senior Director, Corporate Affairs
dhibbett@shire.com

Investeerders

Shire

Christoph Brackmann
Interim Head of Investor Relations
Tel: +41 41 288 41 29
christoph.brackmann@shire.com

Shire

Robert Coates
Head of International Investor Relations
Tel: +44 1256 894874
rcoates@shire.com

Shire

Sun Kim
Head of U.S. Investor Relations
Tel: +1 617 588 8175
sun.kim@shire.com

Shire

Souheil Salah
Senior Specialist, Investor Relations
Tel: +44 1256 894 160
ssalah@shire.com

Investor Correspondence - UK

One Kingdom street, 9th Floor
Paddington,
London W2 6BD
United Kingdom

Investor Correspondence - US

650 E Kendall Street
Cambridge
MA 02142
USA

For Ordinary shareholders

Equiniti (Jersey) Limited
PO Box 75 , 26 New Street
St Helier , Jersey
Channel Islands
JE4 8PP
+44 (0)121 415 7593
0371 384 2553 (if calling from UK)

For ADR shareholders (including previous Baxalta shareholders)

Citibank Shareholder Services
P.O. Box 43077
Providence, Rhode Island 02940-3077
Dedicated toll free: 1-866-395-6421
International: 1-781-575-4555
citibank@shareholders-online.com

To Report Suspected Side Effects

For Shire related products:
drugsafety@shire.com
For Baxalta related products:
drugsafety@shire.com

Samenwerking

Wij stellen uw interesse in samenwerking met Shire op prijs.
 

Klik hier

Nederland

Shire Netherlands B.V.

Tower F, Level 4
Strawinskylaan 481
1077 XX Amsterdam
Tel: +31 20 348 52 00
shire-nl@shire.com 
 

Medische informatie


Alleen voor leden van de medische professie.

Tel: +31 20 203 54 92
medinfoEMEA@shire.com

Voor het melden van bijwerkingen


Voor Shire producten
drugsafety@shire.com

Voor het melden van bijwerking kunt u ook contact opnemen met Lareb - Nederlands Bijwerkingen Centrum: +31 (0) 73 646 97 00

Voor Baxalta producten
drugsafety@shire.com
TOP

Cookie Notificatie

De website maakt gebruik van cookies om u te voorzien van een meer interactieve en persoonlijke service. Door het bezoeken van deze site gaat u akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookies notificatie. Meer informatie over de cookies en hoe wij die gebruiken en hoe deze te verwijderen of te blokkeren zijn, kunt u vinden in onze privacyverklaring. VOOR MEER INFORMATIE